Bring It Tournament  14U Age Group    Saturday, September 17, 2022 Through Sunday, September 18, 2022
Portland Sports Complex Portland, TX.
FASA 10 Team Double Elimiation Bracket
                             
                             
        Elite13 2                  
                             
        Sun, Sep 18                    
    DYNASTY STX GUNZ 5 12:40PM (3 DYNASTY STX GUNZ 4              
        Field:Field A                    
    Sun, Sep 18                        
    11:20AM (1 DYNASTY STX GUNZ 7                  
    Field:Field A       Sun, Sep 18                
            3:20PM (9 DYNASTY STX GUNZ 1          
    TX Flame 14u 0     Field:Field A                
                             
        Prodigy 9                  
                             
Sun, Sep 18        
        11:20AM (4 Prodigy 1              
        Field:Field C                    
                             
        DYNASTY 14U 3                  
                Sun, Sep 18            
    CC SLAM 2         4:40PM  (15 PSP Fastpitch 2K9 2      
                Field:Field B            
    Sun, Sep 18                        
    11:20AM (2 Team STORM 3                  
    Field:Field B                        
        Sun, Sep 18                    
    Team STORM 3 12:40PM (6 Marucci Elite Texas LaFavers 1              
        Field:Field B                    
                             
        Marucci Elite Texas LaFavers 7 Sun, Sep 18                
            3:20PM (10 PSP Fastpitch 2K9 2          
        Stampede 2 Field:Field B                
                    Sun, Sep 18        
Sun, Sep 18 7:20PM (18 DYNASTY STX GUNZ
        11:20AM (5 PSP Fastpitch 2K9 3     Field:Field A        
        Field:Field D                    
                             
        PSP Fastpitch 2K9 10                  
                             
Loser's Bracket                  
                             
                        Sun, Sep 18    
Stampede 6     Prodigy 3             (19
l5               DYNASTY STX GUNZ 5     Field:    
Sun, Sep 18       Sun, Sep 18                    
12:40PM (7 TX Flame 14u 11 3:20PM (13 TX Flame 14u 10              
Field:Field C       Field:Field C       Sun, Sep 18            
L1   Sun, Sep 18           6:00PM (17 DYNASTY STX GUNZ 4      
TX Flame 14u 7 2:00PM (11 TX Flame 14u 5     Field:Field A            
    Field:Field C                        
    L6                        
    Team STORM 1     Sun, Sep 18           L18 If First Loss  
            4:40PM (16 TX Flame 14u 1          
    Elite13 1     Field:Field A                
    L3                        
    Sun, Sep 18                        
DYNASTY 14U 2 2:00PM (12 CC SLAM 2                  
L4   Field:Field D                        
Sun, Sep 18       Sun, Sep 18                    
12:40PM (8 CC SLAM 3 3:20PM (14 Marucci Elite Texas LaFavers 0              
Field:Field D       Field:Field D                    
L2                            
CC SLAM 14     Marucci Elite Texas LaFavers 4